T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI T.C. Sağlık Bakanlığı Denizli İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI T.C. Sağlık Bakanlığı Denizli İl Sağlık Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Denizli İş Kadınları Birliği Derneği'nden Denizli’nin İlk Kadın İl Sağlık Müdürü'ne Destek

Güncelleme Tarihi: 04/12/2019
Denizli İş Kadınları Birliği Derneği (DİKAB), Denizli’nin ilk kadın İl Sağlık Müdürü olarak atanan aynı zamanda DİKAB üyesi olan Uz. Dr. Berna Öztürk’ü ziyaret ederek, yeni görevinde başarı dileklerinde bulundu.

Sağlık Bakanlığı tarafından Denizli İl Sağlık Müdürü olarak atanan ve Denizli’nin ilk kadın Sağlık Müdürü olan Uz. Dr. Berna Öztürk’e kendisinin de üyesi olduğu Denizli İş Kadınları Birliği Derneği (DİKAB) tarafından ziyaret gerçekleştirildi. İl Sağlık Müdürümüzün makamında yapılan ziyarete; Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin Eşi Ayşen Zeybekci, DİKAB Yönetim Kurulu Başkanı Nilgün Ök ve DİKAB Üyeleri katıldı.

DİKAB Yönetim Kurulu Başkanı Nilgün Ök, hem bir hekim hem de bir idareci olarak uzun yıllardır Denizli’de görev yapan ve güzel hizmetler sunan, son olarak da Denizli’nin ilk kadın İl Sağlık Müdürü olan Uz. Dr. Berna Öztürk’ü tebrik ederek yeni görevinde başarı dileklerinde bulundu.

İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk de DİKAB Yönetim Kurulu Başkanı Nilgün Ök ve yönetim kurulu üyelerine yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür ederek Denizli'nin girişimci ruhlu kadınlarının gerek kamu da gerekse özel sektörde aktif yer aldığını ve güzel işler ortaya koyduklarını söyledi. Öztürk; “İnşallah verilen bu görevi de layığıyla yerine getirmek ve sağlıkta Denizli’nin örnek projeleriyle konuşulmasını sağlamak için ekibimizle birlikte var gücümüzle çalışacağız” dedi.