T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Denizli İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı
Denizli İl Sağlık Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZ UZ. DR. BERNA ÖZTÜRK BAKLAN’DA İNCELEMELERDE BULUNDU

Güncelleme Tarihi: 04/12/2019

Denizli İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk’ün bugün ki durağı Baklan İlçesi oldu. Öztürk, İlçede Toplum Sağlığı Merkezi, 112 Acil Sağlık İstasyonu ile Sağlık evlerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Denizli İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uz. Dr. Aytekin Polat ve Sağlık Hizmetleri Başkanımız Uz. Dr. Burak Altan ile Baklan Toplum Sağlığı Merkezi, 112 Acil Sağlık İstasyonu ve İlçede yer alan Dağlak, Hadim, Boğaziçi Beldesi, Kavaklar Beyilli Köy Sağlık Evlerini ziyaret etti, çalışanlar ile görüştü. TSM binası, Acil Sağlık İstasyonu ve sağlık evlerini tek tek inceleyen Öztürk, bakım ve onarım ihtiyacı için tespitlerde bulundu. TSM şartlarında yapılabilecek röntgen, hemoglam ölçümü vb. hizmetlerin kazandırılması için planlamalar yapıldı.

İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk; Baklan İlçesi’nde hastaların Çal’a gitmelerine gerek kalmadan tedavilerini olabilmeleri için gerekli iyileştirmeleri yapacaklarını belirterek “ hastalarımızın bazı talepleri oldu, bunları değerlendireceğiz, tedavilerini daha kapsamlı olabilmeleri için İlçemizde imkanlarımızı arttıracağız. İyileştirmeleri en kısa sürede yaparak vatandaşlarımızın hizmetine kazandıracağız” diye konuştu.

  • A4.jpg
  • A7.jpg
  • A8A.jpg
  • A11.jpg
  • A9.jpg
  • A1.jpg