İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLERİ, TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZLERİ BAŞKANLARI VE ENTEGRE İLÇE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLERİ TOPLANTISI
09 Ağustos 2019

İlçe Sağlık Müdürleri, Toplum Sağlığı Merkezi Başkanları ve Entegre İlçe Devlet Hastanesi Başhekimleri Toplantısı İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk Başkanlığında Müdürlüğümüz Halk Sağlığı Hizmetleri Binası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. 

Toplantıya Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanımız Dr. Aytekin Polat, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanımız Op. Dr. İbrahim Emreoğlu, İlçe Sağlık Müdürleri, Toplum Sağlığı Merkezi Başkanları, Entegre İlçe Devlet Hastanesi Başhekimleri ve Birim Sorumluları katıldı.

Toplantıda Çevre ve Çalışan Sağlığı Biriminden Dr. Ayşe Betül Aydemir trafından ‘Sözlü Beyan ve Sağlık Personeli Nezaretinde Gerçekleşen Doğum Bildirimleri’ ve Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar Birim Sorumlusu Uz. Dr. Emel Dikbaş tarafından ‘Okul Sağlığı Programı’ konulu sunumlar yapıldı ve gündem maddeleri tek tek ele alındı.

Sunumlar sonrası Birim Sorumluları, İlçe Sağlık Müdürleri, Toplum Sağlığı Merkezi Başkanları ve Entegre İlçe Devlet Hastanesi Başhekimlerine de söz veren İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk talep ve önerilerini dinlendi ve ilçelerde yürütülen sağlık hizmetlerinin daha etkin ve verimli olması için çalışmaların bütün hızıyla süreceğini söyledi. 
  • 5.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 2.jpg