MÜDÜRÜMÜZDEN, YENİ YERİNE TAŞINAN DİYALİZ MERKEZİNE ZİYARET
09 Ağustos 2019

Denizli İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk, Denizli Devlet Hastanesi’ne bağlı Pamukkale Belediyesi Semt Polikliniği’ndeki yeni yerine taşınan Diyaliz Merkezini ziyaret ederek hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti.

Diyaliz Merkezinin taşınma işleminin akabinde yeni yerinde ziyaret gerçekleştiren ve sağlık çalışanlarından hem Merkez hem de hastaların durumu ile ilgili bilgi alan İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk, diyaliz hastalarını tek tek dolaşarak, onlarla sohbet etti. Denizli Devlet Hastanesi Diyaliz Merkezi’nin, Denizli’nin en önemli kliniklerinden birisi olduğunu ifade eden Öztürk, yeni yerinde hastaların daha konforlu ve çok daha iyi tedavi hizmeti alacağını söyledi. Öztürk: “30 cihaz kapasiteli 140 hastamızın tedavi aldığı Diyaliz Merkezimizi hasta yataklarını da tamamen yenileyerek yeni yerine taşıdık. İçerisinde birçok branş polikliniği ve modern tıbbi görüntüleme cihazları olan bir binada Diyaliz Merkezimizin olması hem hastalarımız hem de hasta yakınlarımız için büyük bir avantaj sağlayacaktır. Bir yandan diyaliz tedavisi alırken aynı gün diğer rahatsızlıkları için muayenelerini de burada olabilirler” şeklinde konuştu.

Diyaliz hizmetlerinin yeni yerinde verilmesinden duydukları memnuniyeti dile getiren Diyaliz hastaları da Öztürk’e teşekkür ederek ziyaretinden dolayı mutlu olduklarını söylediler.

  • DİYALİZ 2018 11.jpg
  • DİYALİZ 2018 10.jpg
  • DİYALİZ 2018 2.jpg
  • DİYALİZ 2018 2a.jpg
  • DİYALİZ 2018 1.jpg