İlimizde Yürütülen Sağlık Hizmetleri Değerlendirme Toplantısı Yapıldı...
28 Temmuz 2020

İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk başkanlığında Kamu Hastaneleri, Halk Sağlığı, Sağlık Hizmetleri, Personel ve Destek Hizmetleri Başkan ve Başkan Yardımcılarımızın katılımıyla ilimizde yürütülen sağlık hizmetleri, pandemi sürecinde yürütülen çalışmalar ve önümüzdeki dönemde devam edecek tedbirler gözden geçirildi.

Toplantı öncesinde Hizmet Başkan ve Yardımcılarımızın Ramazan Bayramını kutlayan İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk bayram süresince kendilerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getiren ve özveriyle çalışan tüm sağlık çalışanlarına teşekkürlerini iletti.

Toplantıda ilimizde salgınla mücadelede gelinen süreç ve bundan sonra alınacak tedbirler istişare edilerek, ayrıca diğer sağlık hizmetlerinin yürütülmesiyle ilgili planlamalar yapıldı. Gelinen noktada aşama aşama normalleşme sürecine girileceğini belirterek, bu süreçte de tedbirlerin elden bırakılmaması gerektiğinin altını çizen Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk, vatandaşlarımızın maske takması, el hijyeni ve sosyal mesafe gibi kurallara uymasının sürecin olumlu ilerlemesinde büyük katkılar sunacağına değindi. 


  • 1.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg