İl Sağlık Müdürümüz İlçe Sağlık Müdürleri, Toplum Sağlığı Merkezi Başkanları ve Entegre İlçe DH Başhekimleri ile toplantı Düzenledi
04 Haziran 2021

Denizli İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk, İlçe Sağlık Müdürleri, Toplum Sağlığı Merkezi Başkanları ve Entegre İlçe Devlet Hastanesi Başhekimleri ile toplantı gerçekleştirdi.
Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı ve Yardımcısının katılımıyla Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıda; pandemi ile mücadelede bu güne kadar yürütülen ve bundan sonraki süreçte planlanan sağlık hizmetleri ile Bakanlığımızın belirlediği aşı takvimine göre ilimizde uygulanmakta olan Covid-19 aşı çalışmaları görüşüldü.
Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk, yeni açılan gruplar ile birlikte aşılamada önümüzdeki haftadan itibaren yoğun bir aşılama dönemine gireceklerini belirterek; “Sırası gelen vatandaşlarımızı aşılarını olmak için hastanelerimize, aile sağlığı merkezlerimize bekliyoruz. Merkez ve ilçelerimizde aşı ikna ekiplerimizle sahada tüm vatandaşlarımıza ulaşmaya çalışacağız, bu konuda tüm planlamamızı yaptık. Covid-19 ile mücadeleyi aşılarımızı yaptırarak, maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak hep beraber kazanacağız” şeklinde konuştu.
  • İSM TSM TOPLANTI 1B.jpg
  • İSM TSM TOPLANTI 2B.jpg
  • İSM TSM TOPLANTI 6.jpg
  • İSM TSM TOPLANTI 7.jpg