Müdürümüz Öztürk ve Ekibinden Denizli Milletvekilimiz Sayın Nilgün Ök'e Ziyaret
27 Temmuz 2021

Denizli İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk, 15 Temmuz itibariyle göreve devam eden ve yeni atanan Hizmet Başkanları, Denizli ve Servergazi Devlet ile Ağız ve Diş Hastanesi Başhekimleri eşliğinde Denizli Milletvekilimiz Sayın Nilgün Ök’ü ziyaret ederek bugüne kadar sağlığa verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.
Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op.Dr. İbrahim Emreoğlu, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Aytekin Polat, Destek Hizmetleri Başkanı Yavuz Tosun, Personel Hizmetleri Başkanı Özgül Ertan, Denizli Devlet Hastanesi Başhekimi Uz.Dr. Mehmet Erkaleli, Servergazi Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Alpaslan Alsoy ve Ağız Diş Hastanesi Başhekimi Dt. İlgin Revna Kaytan ile birlikte Denizli Milletvekilimiz Sayın Nilgün Ök’ü ziyaret eden İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk, Denizli’de yürütülen sağlık hizmetleri hakkında kendisine bilgi verdi. Sağlık alanında her zaman Denizli Milletvekili Sayın Nilgün Ök’ün desteğini gördüklerini belirten Öztürk; “Sayın Milletvekilimiz ile Denizli’de kadınlarımıza yönelik başarılı bir kanser tarama projesi yürüttük ve birçok kadının bu proje sayesinde sağlığına dokunduk. Projemizin başarıya ulaşmasında kendisinin emeği büyük olup ne zaman ihtiyacımız olsa biliyoruz ki yine bizlerden desteğini esirgemeyecektir. Kendisine sağlık alanına verdiği katkılardan dolayı Denizli halkı adına teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.
Denizli Milletvekili Sayın Nilgün Ök de İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk ve ekibine yeni görev dönemlerinin hayırlı olmasını dileyerek çalışmalarında başarılar diledi.
  • NİLGÜN ÖK 1.jpg
  • NİLGÜN ÖK 2.jpg
  • NİLGÜN ÖK 3.jpg
  • NİLGÜN ÖK 4.jpg