İL SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZE İLK ZİYARET AK PARTİ İL KADIN KOLLARI TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLDİ
04 Aralık 2019

 

Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Aynur Akdemir ve yönetim kurulu üyeleri, Türkiye’de şu ana kadar atanan iki kadın İl Sağlık Müdüründen biri olan İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk’ü ziyaret ederek, yeni görevinde başarı dileklerinde bulundu.

Sağlık Bakanlığı tarafından Denizli İl Sağlık Müdürü olarak atanan Uz. Dr. Berna Öztürk’e ilk ziyaret Ak Parti İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu tarafından gerçekleştirildi. İl Sağlık Müdürümüzün makamında yapılan ziyarete Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Aynur Akdemir, İl Kadın Kolları Başkan Yardımcıları Nevin Semerci, Yıldıray Kabalay ile Yönetim Kurulu Üyesi Yasemin Yaman katıldı.

Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Aynur Akdemir, kadınların çalışma hayatında aktif yer almasının önemli olduğuna vurgu yaparak Türkiye’de atanmış iki kadın Sağlık Müdüründen biri olan Uz. Dr. Berna Öztürk’ü tebrik ederek yeni görevinde başarı dileklerinde bulundu. Akdemir, İl Sağlık Müdürlüğü gibi önemli bir görevde bir kadın yöneticinin yer almasının kadınlar açısından gurur verici ve örnek teşkil eden bir başarı olduğunu da sözlerine ekledi.

“Kadınlarımız Çalışma Hayatında Daha Fazla Yer Almalıdır”
İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk de Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Aynur Akdemir ve yönetim kurulu üyelerine yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür ederek bugüne kadar verilen her görevi layığı ile yerine getirmeye çalıştığını, Denizli’ye sağlık alanında en iyi örnek çalışmaları kazandırdıklarını, bundan sonra da aynı misyonla çalışmaya devam edeceğini söyledi. Öztürk, kadınların her zaman çalışma hayatında aktif olmasından yana olduğunu belirterek “İnşallah Türkiye’de kadın yöneticilerimizin sayısı daha da artacaktır. Ben kadınların verilen her görevde çok başarılı olacaklarına inanıyorum” diye konuştu.

  • kadın kolları ziyaret1.jpg
  • kadın kolları ziyaret.jpg
  • kadın kolları ziyaret2.jpg