MERKEZEFENDİ BELEDİYE BAŞKANINDAN İL SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET...
04 Aralık 2019

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak HZ. Muhammed’i (SAV) simgeleyen gülsuyu hediye etti.

Uz. Dr. Berna Öztürk’e yeni görevinde hayırlı olsun dileklerini ileterek, çiçek ve gülsuyu hediye eden Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu yeni yapılanmayla ilgili Uz. Dr. Berna Öztürk’ten bilgi aldı. Denizli’nin sağlık sektöründe söz sahibi illerden birisi olduğuna değinen Muhammet Subaşıoğlu bunda büyük emeği olan Uz. Dr. Berna Öztürk’e ve sağlık çalışanlarına teşekkür etti ve Merkezefendi Belediyesi olarak yapılan sağlık yatırımlarına her zaman destek olacaklarını söyledi.

İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk de Merkezefendi Belediye’siyle önemli projelere imza attıklarını söyleyerek ; “Merkezefendi Belediyesi’yle yaptığımız protokollerde Denizli Devlet ve Servergazi Devlet Hastanelerimizde doğum yapan annelerimize bebek çantası dağıtıyoruz. Yine elektrikli ve tam donanımlı hasta yataklarını yapılan protokolle ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza dağıttık. Ben buradan sağlığa yapmış olduğu desteklerden dolayı Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na çok teşekkür ediyorum” dedi

  • 2.jpg
  • A1.jpg