DENİZLİ VALİMİZ HASAN KARAHAN İL SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZ UZ. DR. BERNA ÖZTÜRK'Ü ZİYARET ETTİ
04 Aralık 2019

WhatsApp Image 2017-12-06 at 16.40.31 (1).jpeg


Denizli Valisi Hasan Karahan Denizli İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu ve Denizli’de yürütülen sağlık çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Denizli Valisi Hasan Karahan İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk’ü ziyaret etti. Vali Hasan Karahan İl Sağlık Müdürümüz tarafından karşılanırken, makam odasında gerçekleştirilen ziyarette Uz. Dr. Berna Öztürk yeni yapılanmayla ilgili Valimiz Hasan Karahan’a bilgi verdi. Sağlık Bakanlığı tarafından 694 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve Halk Sağlığı Müdürlüklerinin kapatılıp İl Sağlık Müdürlüğü’nün çatısı altında toplandığını anlatan Uz. Dr. Berna Öztürk, Denizli’de yürütülen sağlık çalışmalarına değindi. Öztürk; “ Denizli birçok ilde bulunmayan Radyoterapi Merkezi, Nükleer Tıp, Radyoaktif İyot Merkezi, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, Palyatif Bakım Merkezi, AMATEM gibi özellikli hizmetleri bünyesinde barındırmaktadır. Tabi buda çevre illerden hastaların ilimizi tercih etmesinde önemli bir rol oynamıştır” dedi. Denizli’yi daha ileri seviyelere çıkarmak ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak için tüm sağlık çalışanları olarak daha çok çalışacaklarının altını çizen Uz. Dr. Berna Öztürk Denizli Valisi Hasan Karahan’a yapmış olduğu ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Denizli Valisi Hasan Karahan da yürütülen ilde yürütülen sağlık çalışmalarını yakından takip ettiğini söyledi, mesai saati gözetmeksizin 7 -24 çalışan sağlık çalışanlarına teşekkür etti ve Uz. Dr. Berna Öztürk’e yeni görevinde başarılar diledi.