İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE BAŞKANLAR BELLİ OLDU...
09 Ağustos 2019

  • FOTO-3.jpg
Sağlık Bakanlığı tarafından Denizli İl Sağlık Müdürlüğü görevine getirilen Uz. Dr. Berna Öztürk’ün ardından yeni teşkilat yasası kapsamında İl Sağlık Müdürlüğü’nde görev yapacak başkanlar da belli oldu.  

Denizli İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk yeni teşkilat yasası kapsamında Denizli’ye yapılan atamaları açıkladı. Buna göre; Halk Sağlığı Başkanlığına Dr. Aytekin Polat, Kamu Hastaneleri Başkanlığına Uz. Dr. İbrahim Emreoğlu, Sağlık Hizmetleri Başkanlığına Uz. Dr. Burak Altan ve Destek Hizmetleri Başkanlığı görevine de Yavuz Tosun getirildi.

Denizli İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan 694 sayılı Kanun Hükmünde Kararname kapsamında Denizli İl Sağlık Müdürlüğü’nde bir takım düzenlemeye gittiklerini söylerken; “ Müdürlüğümüzün bünyesindeki Halk Sağlığı, Kamu Hastaneleri, Destek Hizmetleri ve Sağlık Hizmetleri Başkanlıklarına atamalarımızı gerçekleştirdik. Sağlık Bakanımızın dediği gibi sağlıkta dönüşümün tamamlanmasıyla birlikte gelişim ve kalitenin arttırılması için ekip arkadaşlarımızla birlikte ilimize yarar sağlayacak birçok projeye imza atacağız” dedi.