HİZMET BAŞKANLIKLARI İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI
04 Aralık 2019

İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk başkanlığında 9 günlük uzun bayram tatili sonrası gün boyu Müdürlüğümüz Başkanlıklar kapsamında yürütülen ve planlanan çalışmaların değerlendirildiği toplantılar düzenlendi.

Kamu Hastaneleri, Halk sağlığı, Sağlık Hizmetleri, Personel ve Destek Hizmetleri Başkanlıkları çalışanlarının katılımıyla yapılan ve Başkanların da hazır bulunduğu toplantılarda; başkanlıklar bünyesinde yürütülen hizmetler görüşülerek planlamalar yapıldı. İl genelinde sağlık hizmetlerinde yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri, planlanan hizmet ve yatırımlar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Gün boyu tüm Başkanlıklar ile toplantılarda bir araya gelen İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk, bayram sonrası yoğun bir şekilde çalışmalara başladıklarını belirterek “Her zaman olduğu gibi yine ekip ruhu ile birlikte Başkanlıklarımızla İlimizde kaliteli sağlık hizmetinin devamlılığı ve halkımızın sağlığını korumak, en iyi tedavi olanaklarını sunabilmek için neler yapabiliriz noktasında planlamalarımızı yaptık, hedeflerimizi belirledik” diye konuştu.

  • 3.jpg
  • 2.jpg
  • 1.jpg