İL SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZ, MÜDÜRLÜK ÇALIŞANLARI İLE TOPLANTIDA BİR ARAYA GELDİ
16 Temmuz 2020

  • MÜDÜRLÜK TOPLANTI 6.jpg
  • MÜDÜRLÜK TOPLANTI 5.jpg
  • MÜDÜRLÜK TOPLANTI 11.jpg
  • MÜDÜRLÜK TOPLANTI 10.jpg
  • MÜDÜRLÜK TOPLANTI 7.jpg
  • MÜDÜRLÜK TOPLANTI 3.jpg
  • MÜDÜRLÜK TOPLANTI 4.jpg

Denizli İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk, Müdürlük çalışanlarıyla düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Öztürk, 2018 ve 2019 yılı olarak Türkiye geneli başarı getiren projelere imza attıklarını bunda en büyük payın sahada çalışan sağlık çalışanlarının olduğunu söyledi.

İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk Başkanlığında Müdürlük çalışanlarımızla düzenlenen toplantıya; Hizmet Başkan ve Başkan Yardımcıları ve diğer tüm sağlık çalışanları katıldı. Toplantıda konuşan İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk, 2017 yılı sonunda İl Sağlık Müdürlüğü çatısı altında toplanan Halk Sağlığı ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği çalışanlarının bu süreçte uyum içinde çalıştığını ve 2018 yılının son dört ayında başlattıkları “Pembe Şehir” projesi ile kanser taramalarında Türkiye birincisi olduklarını söyledi. Öztürk: “Yine bu yıl başlatılan “Her Bağış Yeni Bir Hayat” organ bağış projesi ile de başladığımız günden itibaren aylık en çok bağış sayısına sahip il olduk ve İl Merkezi ve İlçelerimizde yoğun devam eden çalışmalarımız ile 2019 yılında birincilik hedefliyoruz. Geçtiğimiz hafta İlimiz de Müdürlüğümüzün ev sahipliğinde birçok ilden sağlık yöneticilerini ağırladığımız başarılı bir Çalıştay gerçekleştirdik. Bu başarılar gösteriyor ki biz iyi bir ekibiz; Belki ben, Başkanlar, İlçe Sağlık Müdürlerimiz ve Başhekimlerimiz işleri, projeleri organize ediyoruz, fakat sahada çalışan, bu başarıyı gerçekleştirenler sizlersiniz. İnanıyorum ki 2019 yılında da yürüttüğümüz projelerimiz ile yine Türkiye birincisi olacağız. Hepinize gösterdiğiniz gayretli çalışmalardan dolayı teşekkür ederim” diye konuştu.

Toplantıda; birim çalışanlarına tek tek söz veren İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk, iş ve işleyişe yönelik çalışanların görüş ve önerilerini de dinledi.