HİZMET SUNUMU DEĞERLENDİRME TOPLANTISI ÇAMELİ'DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
16 Temmuz 2020

İl Sağlık Müdürlüğümüz Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı koordinasyonunda Kamu Hastaneleri Yöneticilerinin katılımı ile düzenli aralıklarla yapılan Hizmet Sunumu Değerlendirme Toplantısı Çameli Devlet Hastanesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Çameli’de düzenlenen Kamu Hastaneleri faaliyetlerinin gerçekleştirilen ve hedeflenen çalışmaların değerlendirildiği Hizmet Sunumu Değerlendirme Toplantısı’na; İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanımız Op. Dr. İbrahim Emreoğlu, Sağlık Hizmetleri Başkanımız Uz. Dr. Burak Altan, Başkan Yardımcıları, Başkanlıklarda görev yapan Uzmanlar, Hastane Başhekimleri, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürleri, İdari ve Mali Hizmetler Müdürleri ve Yardımcıları katıldı.

Toplantı Çameli Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. İlyas Pırtı’nın açılış konuşmasını yapmasıyla başladı. Daha sonra İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk, Sağlık Bakanlığımızın geçtiğimiz hafta  81 ilin Sağlık Müdürlerinin katılımıyla düzenlediği İl Yöneticilerine Yönelik Eğitim Programında elde ettiği izlenimleri anlattı. Toplantı Tasarruf ve Gelir Artırıcı Programlar Birimi Sorumlusu Uzman Umut Somyürek’in müdürlüğümüzde Tasarruf ve Gelir Artırıcı Programlar Kapsamında Yapılan Çalışmaların Değerlendirildiği sunumu yapmasıyla sona erdi. 

Toplantıdan sonra Çameli Devlet Hastanesi’ne ev sahipliğinden dolayı teşekkür eden İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk sağlık hizmetlerinin sunumu noktasında Denizli olarak iyi konumda bulunduklarını, yapılan Hizmet Sunumu Değerlendirme Toplantılarıyla da il içindeki uygulamaları sağlık yöneticileriyle birlikte değerlendirme fırsatı bulduklarını söyledi ve katılımlarından dolayı tüm Hastane yöneticilerine teşekkür etti. 
  • SUNUM-2.jpg
  • SUNUM-3.jpg
  • SUNUM-4.jpg
  • SUNUM-5.jpg
  • SUNUM6.jpg
  • SUNUM-7.jpg